AI strategie a implementace
& Google Developer Expert

Martin KrčekSyn Matěj Krček
student & Flutter vývojář, najdete na Matějových stránkách

AI implementace a konzultace

 

Martin je odborník s bohatými zkušenostmi v konverzační umělé inteligenci.

 

Vedl týmy AI ve společnostech AT&T, IBM, a organizoval globální Voice Hackathon. Pracoval na implementaci hlasových asistentů a chatbotů pro renomované organizace, jako jsou Electrolux, ComApp, Český Rozhlas a poskytoval workshopy pro O2, Google a ČSOB. 


V současné době pracuje ve společnosti Vodafone kde implementuje nástroje umělé inteligence. O umělé inteligenci a marketingu přednášel ve Velké Británii, Španělsku, Izraeli, Německu či Polsku. Je certifikovaný Google Developer Expert. 

AI Strategie a Implementace 

Vodafone

Voice bot &
AI implementation

AT&T

AI Team-lead

Winner of the global
AT&T Innovation Day

IBM

 AI Senior Teamlead
Voice & ChatBot

Electrolux

Voice & ChatBot

Artificial Intelligence - Workshopy & přednášky

AI Workshopy 

Večerní programátorský hackathon | Google GenAI / VertexAI / PaLM

Akce v rámci DNY AI && BrnoAI

pátek 13. října od 16:00 | KUMST, Údolní 495/19 | Brno

Přidejte se k nám na AI Sprint, večerní hackathon zaměřený na seznámení se s AI technologiemi od Google (Vertex, PaLM a Bard). Ve týmech budeme společně vymýšlet a programovat kreativní, bláznivá, nebo i praktická řešení v oblasti umělé inteligence. // 🇬🇧 Join us for the AI Sprint, an evening hackathon focused on getting acquainted with AI technologies from Google (Vertex, PaLM, and Bard).


Registrace

Délka: 3 hodiny

Cena: 950 Kč

Workshop je k zakoupení na SMS Ticket

AI ChatGPT pro marketing

Workshop Brno (již 8. v pořadí)

pondělí 12. června od 17:00 | KUMST, Údolní 495/19 | Brno

Intenzivní a praktický kurz ChatGPT (umělé inteligence od OpenAI) pro marketingové specialisty!

Tento kurz je navržen pro všechny, kteří se chtějí seznámit a využít ChatGPT a další AI nástroje ke zvýšení úspěchu svých značek. Kurz se zaměřuje na osvojení praktických dovedností a technik. 

Po dokončení kurzu budou účastníci schopni efektivně začlenit umělou inteligenci do svých marketingových strategií a vytvářet inovativní a konkurenceschopné kampaně. Navíc získají schopnost rozumět a aplikovat AI v různých oblastech marketingu.

Kurz se rozvíjí od stručného úvodu do AI a jeho aplikace v marketingu. Následně se účastníci seznámí s prvními kroky v používání ChatGPT. Poté se zaměří na branding, content marketing a design. Dále jak využít tyto nástroje pro sociální sítě, kampaně, vyhledávání, a e-mail marketing.

V závěru kurzu se účastníci seznámí s dalšími oblastmi, kde lze získané znalosti uplatnit - jako je interní komunikace, zákaznický servis, řízení lidských zdrojů (HR), automatizace procesů, e-shopy a tvorba webových stránek.

Hej chatGPT - navrhni mi kampaň!

zápisky z jarní kampaně... ráno jsem požádal ChatGPT-4, aby mi navrhla kampaň s nulovým rozpočtem na můj workshop o AI a ChatGPT. Nyní postupuji každý den podle jednotlivých kroků, po dobu 13 dní. Zde jsou publikované mé dotazy, odpovědi v původním znění ChatGPT. Přidávám také výsledky zadaných úkolů.
Podívejte se... 

články automaticky psané a publikované umělou inteligencí

Magazín "Já, robot" představuje revoluční způsob vytváření obsahu, jelikož je celý psán umělou inteligencí. Jednotlivá témata a články jsou automaticky generované sofistikovanými algoritmy, které vytvořila společnost OpenAI, a konkrétně ChatGPT. 

Tento moderní přístup umožňuje magazínu neustále aktualizovat a rozšiřovat své témata, zatímco poskytuje čtenářům zajímavý a relevantní obsah. Navíc, i obrázky v magazínu jsou dílem umělé inteligence, konkrétně Dall-E 2. Jsou automaticky generovány na základě obsahu článku, což umožňuje vytvářet nádherná a jedinečná vizuální ztvárnění.

Co je ale nejzajímavější, je fakt, že žádný článek není upravován člověkem. Tento projekt tak ukazuje, jak daleko došla umělá inteligence v oblasti tvorby obsahu a jak velký potenciál má pro budoucnost mediálního průmyslu.

www.jaRobot.cz 


Video kurzy

Intenzivní video kurz ChatGPT
pro marketingové specialisty!


Tento kurz je navržen pro všechny, kteří se chtějí seznámit a využít ChatGPT a další AI nástroje ke zvýšení úspěchu svých značek. Kurz se zaměřuje na osvojení praktických dovedností a technik. 


Začít online kurz


Jak založit eshop na Shoptetu

Založíte a rozjedete si první eshop v prostředí Shoptet.


Začít online kurz


YouTube

Google Workspace
Umělá Inteligence
Tipy a lekce zdarma

Koukat se na YouTube

Artificial Intelligence - Workshopy & přednášky

Kontakty

Mgr. Martin Krček

AI  Expert &
Google Developer Expert

Tel: +420 606 269 609

Email: martin@krcek.cz

Linkedin | Twitter